hari khamis yg lpas aq telah pergi ke wet world
dan aq tgok satu aweq nie perrhhhh cunnnn plak
aq geram je
tpi sabar je la die ad pak we ar
die pnye pak we 2 yg wat aq benggang
ad ke die pelok nye aweq die dpn aq
peerrrhhh skid nye atiy aq nie saba je la
tpi x pe
cbb ahad nie aq nk pegi wet world agi
ad org nk blanje aq
yes pegi wet world
No comments:
Post a Comment